Hızlı Linkler
Siz Sadece
Mağaza İsminizi
Belirleyin
Hemen Satın Al
E-ticaret Mağazanı
Aç Paranı Evden Kazan
Hemen Satın Al
İster Hazır Tasarım
İster Kendi Tasarımını
Oluştur
Hemen Satın Al
Mağazanızdaki Ürünler İçinde
Hazır Olur
Hemen Satın Al
Şirketin ve Ürünün Olmadan
Hemen Mağazanı Aç
Hemen Satın Al
img
img
Tüm Teknik
Altyapı Hazır
Sizin sadece ismini belirlediğiniz online mağazanızın tüm teknik altyapısı hazır olarak sunulur.

Bir online mağazanın olmazsa olmazlarından sunucu hizmetleri, mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz teknik altyapı, mağaza bilgilerinizi değiştirebileceğiniz kontrol paneli, ürün ve fırsat ekleme paneli, blog yazma altyapısı, mağaza iletişim altyapısı, mağaza puanlama sistemi, kategori oluşturabilme ve seçebilme altyapısı, mağazanızın verilerini takip edebileceğiniz istatistik altyapısı ve satış raporları gibi birçok teknik altyapıya hazır olarak sahip olursunuz.

img
Güvenlik, Banka ve
Ödeme Altyapısı Hazır
Online alışverişteki en önemli koşullardan biri olan güvenli ödeme altyapısı da mağazanız için hazırdır. Hiçbir banka ve ödeme sistemi ile anlaşma yapmanıza gerek kalmaz. Sağlanan sanal pos ve 3D güvenli ödeme altyapısı ile müşterilerin ister kredi kartı, ister tekpara, isterlerse de sistemdeki anlaşmalı ödeme yöntemleri ile kolayca ve güvenli bir şekilde hem de ayrıca banka komisyon ücreti ödemeden ödemelerini yapmaları sağlanmış olur.

Ayrıca, güvenli bir sunucu ve hosting hizmetine de sahip olursunuz. Bir online mağazanın sahip olması gereken SSL Güvenlik Sertifikası ve KVKK ile uyumlu güvenlik altyapısı da hazırdır. Böylece müşterilerin online mağazanızı güvenle ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları sağlanmış olur.

img
img
img
Ürünler ve Kargo
Altyapısı Hazır
Mağazanolsun ile sahip olduğunuz mağazanızda, Türkiye’nin her yerindeki tedarikçiler tarafından yüklenen, yüzlerce sektörden binlerce ürün ve hizmeti hazır olarak bulursunuz. Sadece ürünleri değil, hizmetleri ve şehir fırsatlarını da mağazanızda, hem de sürekli artan şekilde hazır olarak görürsünüz.

Müşterilerin satın aldığı ürünlerin tedarikçiler tarafından görülmesini, hazırlanmasını, hazır sağlanan barkod sistemi ile anlaşmalı kargoya indirimli bir tarife üzerinden verilmesini ve tüm süreç bilgilerinin hem tedarikçiye hem de müşteriye bilgi olarak aktarılmasını sağlayan kargo altyapısına da hazır olarak sahip olursunuz.

img
Mağazanıza Özel Aplikasyon
Mağaza sahiplerimize özel, satış raporları, kazançları, bildirimleri ve siparişleri görebilecekleri aplikasyonumuzu “Magazanolsun Girişimci” araması yaparak IOS ve Android marketlerde bulabilirsiniz. Ayrıca, tedarikçilerimize özel, siparişlerini ve tüm tedarikçi işlemlerini takip edebilecekleri aplikasyonumuzu “Magazanolsun Tedarikçi” araması yaparak IOS ve Android marketlerde bulabilirsiniz.
img
Mağazanolsun ile Kazanç
Sağlamanın 4 Farklı Yolu
Mağazanolsun'da 4 Farklı Yol "Ürününü Sat, Tedarikçi Ekle, Stoksuz E-Ticaret,Mağazanolsun Satış Bayiliği" İle Kazanç Sağlayabilirsiniz.
img
Mağazanız İçin Tüm
Pazaryerleri ile Entegrasyon İmkanı
Pazaryerleri Entegrasyon Paketi Trendyol, Hepsiburada, N-11, Çiçek sepeti Tüm Pazaryerlerinde Satış İmkanı yakalarsınız

E-Ticaret Paketi

Mağazan Olsun ile e-ticarete başlamak çok kolay. Biz, bir online mağaza için gerekli olan tüm araçları size hazır olarak sunuyoruz.

6000 TL

Yıllık Yenileme Ücreti 490 TL

  • Hazır Altyapı
  • Hazır Mağaza
  • Hazır Müşteri Kanalı
  • Sınırsız kategori ve sınırsız ürünle çalışırsın.
  • Tedarikçi ekleyip farklı kazançlar sağlayabilirsin.
  • Personel İhtiyacı Yok.
  • Ekonomik Çözüm
  • Kolay Takip ve Yönetim
  • Teknik bilgiye ve yazılımcıya ihtiyaç duymazsın.
  • Tüm eğitimlerimizden ücretsiz faydalanırsın.
robby
img

Hemen Başvuru Yapın!

Formu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ad giriniz
Gsm giriniz
Doğrulama kodu giriniz
Fark Yaratan Özelliklerimiz
Günümüzün ihtiyaçlarına uygun farklı, esnek ve ilerici özelliklerimizle siz de başarıyı yakalayabilirsiniz.
Özelleştirilebilen Siteler
Fark Yaratan Özellikler
Sadece Size Özel
Anahtar Teslimi E-ticaret Sitesi
Hızlı Kurulum ve Destek
Mobil Uyumlu Altyapı ve Entegrasyon
Sizin alan adınız, sizin logonuz
Mağazanolsun ile mülkü size ait olan alan adı ile bir e-ticaret sitesi açılır. Mağazanız size özel logonuz ve sloganınızla yayınlanır.
Size özel tasarım
Mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Her bölümünü değiştirerek, hayalinizdeki e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.
Size özel satış komisyonları
Mağazanolsun tedarikçileri, site sahiplerine özel komisyon oranları ile çalışırlar. Siz, her ürün satışından %2-40 arasında gelir elde edebilirsiniz.
Dilediğiniz kategoride çalışabilme
İstediğiniz sektörün ürün ve hizmetlerini satabilirsiniz. Dilerseniz bir elektronik firması, dilerseniz bir çiçekçi ya da dilerseniz her ürün ve hizmeti satabilecek bir pazaryeri olabilirsiniz
Dilediğiniz firma ile çalışabilme
Ürün havuzunda ürünü bulunan firmalardan dilediğinizle çalışabilirsiniz. Ürün veya firma bazında dilediğiniz filtrelemeyi yaparak sizin sayfanızda o ürün veya firmanın bulunmasını engelleyebilirsiniz.
Her Alışverişte Kazanç SMS’i
Mağazanolsun sitelerinin müşterileri her alışverişlerinden sonra “100 TL alışverişinizden 5 Tekpara kazandınız” şeklinde bir SMS alırlar. Bu SMS bedelleri Mağazanolsun tarafından ödenir.
İster butik bir mağaza, ister pazaryeri olun
Mağazanolsun, sadece belli bir kategoride satış yapmak isterseniz, size butik bir mağaza açabilme imkanı sağlarken, Dilerseniz de sitenizi, bir pazaryerinde olabilecek tüm ürünlerin olduğu bir mağazaya dönüştürebilme imkanı sunar.
Bir ürün binlerce mağazada sergilensin
Normal piyasa şartlarında bir e-ticaret mağazası açtığınızda, ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satılacağı tek kanal sizin mağazanızken, Mağazanolsun’un sağladığı fark yaratan özellik sayesinde, mağazanıza yüklemiş olduğunuz ürün ve hizmetler, Mağazanolsun altyapısını kullanan binlerce mağazada aynı anda satışa sunulur.
Ürününüzü satan binlerce satış temsilciniz olsun
İşte bu özellik sayesinde artık siz de ürün ve hizmetlerinizi satan birçok satış temsilcisine kavuşmuş olursunuz. Biz buna kısaca: "Öyle bir mağazan olsun ki binlerce satıcısı olsun." diyoruz.
Ürün sat kazan, ürün bul kazan!
İster, mağazanızda, tedarikçilerin listeledikleri ürünü satın ve satıcı geliri elde edin, İster tedarikçiler bulup, ürünlerini sizin mağazanız üzerinden listelemelerini sağlayın ve aracılık geliri kazanın.
Müşteri Sadakat Sistemi
Mağazanolsun ile ister ürün, ister hizmet, isterseniz de şehir fırsatı satışı yapabilirsiniz. Yani sadece ürün satmayın, bir restoranın öğle yemeğini, bir kafenin sabah kahvaltısını hatta rahatlatıcı bir masajı veya bir turistik tur satışını da yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.
Mağazanolsun’un fark yaratan bir özelliği de sadece ürün satışı yapılan bir e-ticaret sitesi olmayıp, hizmet ürünlerini de sunabileceğiniz bir fırsat sitesi özelliğini de barındırmasıdır.
Fırsat özelliği sayesinde sadece ürün satan işletmeler değil, cafe, restoran, eğitim vb. birçok hizmeti de e-ticaret sitenizde veya mağazanolsun sitelerinde sergileyebilirsiniz.
Ürün ve fırsat bir arada

Mağazanolsun ile ister ürün, ister hizmet, isterseniz de şehir fırsatı satışı yapabilirsiniz. Yani sadece ürün satmayın, bir restoranın öğle yemeğini, bir kafenin sabah kahvaltısını hatta rahatlatıcı bir masajı veya bir turistik tur satışını da yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Mağazanolsun’un fark yaratan bir özelliği de sadece ürün satışı yapılan bir e-ticaret sitesi olmayıp, hizmet ürünlerini de sunabileceğiniz bir fırsat sitesi özelliğini de barındırmasıdır.

Fırsat özelliği sayesinde sadece ürün satan işletmeler değil, cafe, restoran, eğitim vb. birçok hizmeti de e-ticaret sitenizde veya mağazanolsun sitelerinde sergileyebilirsiniz.

Size özel bir danışmanınız olsun
Mağazanolsun ile çalışmaya başlar başlamaz, sizi sisteme dahil eden mağaza bayi, size danışmanlık yaparak her türlü konuda yol gösterir ve yardımcı olur.
Daha fazlasını mı istiyorsunuz
Mağazanızla size sunulun size özel blog açabilme özelliği ile; mağazanızda ve yaşamınızda sizin için önemli olan her konuda yazılar yazın, bunları kolayca sosyal medyada yayınlayın ve sitenize trafik çekin.
E-ticaret istatistiksiz olmaz
Altyapımız, sitenizin istatistiklerini doğrudan Google Analytics, Tag Manager, Search Console ve Facebook Pixel üzerinden takip etme imkanı verir. Bu sayede sitenizle ilgili en gelişmiş istatistik altyapısına sahip olursunuz. Sitenizle ilgili her bilgiyi anlık takip edebilir ve bu sayede daha etkin ve verimli bir sayfa yapısına ulaşabilirsiniz.
Sanal eğitimler ve akademi altyapısı
Mağazanolsun ile çalışmaya başladığınız anda, sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılma hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekrarları yayınlanan tüm bu etkinlikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Bunun dışında altyapı ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, size özel paneliniz üzerinde bulunan Akademi bölümünden tüm doküman ve videolara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Teknik Altyapı
• Sizin sadece ismini belirlediğiniz online mağazanızın tüm teknik altyapısı hazır olarak sunulur.
• Bir online mağazanın olmazsa olmazlarından sunucu ve hosting hizmetleri sizin için hazırdır.
• Mağazanızı tasarımını istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz bir altyapıya sahipsinizdir.
• Mağazanızla birlikte sahip olduğunuz yönetim panelinizle tüm mağaza bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
• Ürün ve hizmet ekleyebilirsiniz.
• Size özel blog altyapısına sahip olursunuz.
• Mağaza iletişim altyapısı ve mağaza puanlama sistemine sahip olursunuz.
• Kategori oluşturabilme ve seçebilme altyapısına sahip olursunuz.
• Mağazanızın verilerini takip edebileceğiniz istatistik altyapısı ve satış raporları da hazır olarak sunulur.
Banka ve Ödeme Altyapısı Hazır
• Online alışverişteki en önemli koşullardan biri olan güvenli ödeme altyapısı da mağazanız için hazırdır.
• Hiçbir banka ve ödeme sistemi ile anlaşma yapmanıza gerek kalmaz.
• Sağlanan sanal pos ve 3D güvenli ödeme altyapısı ile müşterilerin ister kredi kartı, ister tekpara ile kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme yapması sağlanır.
• Müşterilerin mağazanızda, banka komisyon ücreti ödemeden alışveriş yapmaları sağlanmış olur.
• Anlık satış ve ödeme takip paneline sahip olursunuz.
• Döviz ile satış imkanına sahip olursunuz.
Güvenlik Altyapısı
• Güvenli bir sunucu ve hosting hizmetine sahip olursunuz.
• Bir online mağazanın sahip olması gereken SSL Güvenlik Sertifikası da sizin için hazır olur.
• KVKK ile uyumlu güvenlik altyapısına sahip olursunuz.
• Ayrıca, Google için SSL Sertifikası bir sıralama kriteri olduğundan, arama sonuçlarında üst sıralarda yer alma şartlarından biri daha sağlanmış olur.
• Böylece müşterilerin online mağazanızı güvenle ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları sağlanmış olur.
Kargo Altyapı
• Müşterilerin verdiği siparişler, direk olarak ilgili tedarikçinin ürün/kargo paneline düşürülür.
• Tedarikçi hazırladığı ürünü, hazır sağlanan barkod sistemi ile anlaşmalı kargoya indirimli tarife ile verir.
• Tüm kargo ve teslimat süreci, hem tedarikçiye hem de müşteriye SMS ile bilgi olarak iletilir.
• Tedarikçiler başka bir kargoyu kullandıklarında da, müşteriye kargo ve teslimat bilgileri SMS ile iletilir.
Ürünler İçinde Hazır
• Mağazanolsun ile sahip olduğunuz mağazanızda, Türkiye’nin her yerindeki tedarikçiler tarafından yüklenen, yüzlerce sektörden binlerce ürün ve hizmeti hazır olarak bulursunuz.
• E-ticarette bir ilk olan bu konsept ile, e-ticaretin en önemli aynı zamanda en zorlayıcı gereği olan, satabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olmak koşuluna zahmetsizce hazır olarak ulaşırsınız.
• Sadece ürünleri değil, hizmetleri ve şehir fırsatlarını da mağazanızda, hem de sürekli artan şekilde hazır olarak görürsünüz.
Siz de Ürün ve Hizmet Ekleyebilirsiniz
• Sahip olduğunuz ürün ya da hizmetleri de, sağlanan kontrol paneli ile mağazanıza kolayca ekleyebilirsiniz.
• Sadece sizin sahip olduğunuz ürünleri ve hizmetleri değil, tanıdığınız tüm tedarikçilerin ürün ve hizmetlerini de bir sınır olmaksızın ekleyebilir, hangi mağazanolsun mağazasında satılırsa satılsın kazanç sağlarsınız.
• Böylece, dünyada bir ilk olarak, eklediğiniz ürünler ve hizmetler aynı anda binlerce online mağazada da yayınlanacağı için müşteriye, çoklu satış kanalı ile ulaşma ayrıcalığına sahip olursunuz. Sizin adınıza eklediğiniz ürün ve hizmetlerin reklamını ve satışını yapan çok geniş bir online mağaza ağının ayrıcalıklarından faydalanırsınız.
Hızlı Kurulum
Mağazanızı satın aldıktan bir gün sonra satışa hazır olarak yayına girer. Tüm ödeme, kargo altyapısı çalışır durumda olur. İçinde ürünler de hazır olur. Hemen kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Ama unutmayın, e-ticaret mağazası açmak sadece başlangıçtır. Biz sizi tüm temel gereksinimleri sağlıyoruz. Gerisi sizin gayretinize ve hayal gücünüze kalır.
Destek
Mağazanızı aldığınız andan itibaren tüm destek ihtiyaçlarınız, mağaza bayilerimiz tarafından karşılanır. Ayrıca dilerseniz yazılım paneli üzerinden Mağaza Destek hattına her zaman başvurabilirsiniz.
Profesyonel İhtiyaçlar
Sitenizin tasarımından, sosyal medya ihtiyaçlarına kadar her konuda özgün bir şekilde çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra profesyonel bir destek isterseniz o konuda da size yardıma hazırız.
Mobil Uyumlu sayfalar
Tüm mağaza altyapımız mobil uyumludur. Cep telefonu ve tablette de kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla hali hazırda siteniz mobilde de hizmet verebilir durumdadır.
Mobil Aplikasyonlar
• Tedarikçilerimize özel, siparişlerini ve tüm tedarikçi işlemlerini takip edebilecekleri aplikasyonumuzu “Magazanolsun Tedarikçi” araması yaparak IOS ve Android marketlerde bulabilirsiniz. • Ayrıca mağaza sahiplerimize özel, satış raporları, kazançları, bildirimleri ve siparişleri görebilecekleri aplikasyonumuzu “Magazanolsun Girişimci” araması yaparak IOS ve Android marketlerde bulabilirsiniz.
XML Desteği
Toplu ürün girişlerinizi rahat bir şekilde XML kullanarak yapabilirsiniz. Bu sayede ürünleri tek tek girmek zorunda da kalmazsınız.
API Desteği
Hali hazırda kasa ve ödeme altyapılarında API desteğimiz mevcuttur. Ayrıca toplu ürün girişine yönelik API’lerimizle de, sisteme entegre olup, toplu ürün girişini ve güncellemesini sağlayabilirsiniz. Gelişen şartlarda tüm özel durumlar için API vasıtasıyla projeler üretebilmekteyiz.
Referanslar
Onlar e-ticaret sitelerini Mağazanolsun’a emanet etti. Hep birlikte, altyapımızı her gün geliştiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için
lütfen iletişime geçin

Sizi Arayalım

Sizinle irtibata geçmemizi istediğiniz
GSM numaranızı aşağıya yazınız.

Ad giriniz
Gsm giriniz
Doğrulama kodu giriniz
Hemen Satın Al