Başarınız için
En İyi Platform
“Herkes için e-ticaret” sloganıyla hayata geçen magazanolsun, işletme ve bireylerin en kolay şekilde e-ticaret yapmasını mümkün kılan bir altyapı sunar.
İster firmanızın e-ticaret mağazasını kolaylıkla açıp ürünlerinizi tüm Türkiye’ye ulaştırabilir, isterseniz de bir firma veya ürüne sahip olmadan e-ticaretten kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.
img
Mağazanolsun ile
sadece birkaç tıklama ile
online mağazanızı oluşturun!
VİZYONUMUZ
Hem müşterilere hem firmalara hem de girişimcilere kazanç sağlayan kârlı, kalıcı ve güvenli bir alışveriş sistemi olmak.
MİSYONUMUZ
Türkiye’den başlayan ve dünyada en çok tercih edilen alışveriş sistemi olmak
Kolay kullanımlı e-ticaret platformu Mağazanolsun ile işinizi büyütün!
Bireyler için
E-Ticaret Mağazası
Hemen Keşfet
Bireyler için
E-Ticaret Mağazası
Hemen Keşfet
Kalite
Politikamız
Kalite Politikamız ile Her Zaman
Sizlerin Yanındayız
Şirketimiz; Sektörde işini iyi bilen, iyi yapan, takip eden, sonuçlandıran uzman bir kuruluş olmayı, Müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak KALİTE – HIZ ölçüsünü bir arada götürmeyi, Taahhüt ettiği işleri zamanında iyi bir ekip çalışması ile yerine getirmeyi, İşlerini kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemi esaslarına göre yürütmeyi ve sistemi sürekli geliştirmeyi, Sürekli eğitim vererek sistemi sürekli iyileştirmeyi, Ülke ekonomisine katma değer sağlar, Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olarak, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli olarak belirler
Sürekli gelişmeyi esas alarak “hatasız iş” yapmayı hedefler, Maliyetleri düşürerek, verimliliği ve uzun vadeli karlılığı arttırmayı, şirketimizin ve çalışanlarının geleceğini güven altına almayı hedefler, Tedarikçilerle karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışır, Şirketimiz kültürünün yapı taşı olan çalışanların motivasyonu yüksek, katılımcı, paylaşımcı, yaratıcı ve kendini sürekli yenileyen ekip üyeleri olmalarını sağlamak için gerekli ortamı sağlar, Kalite yönetim sistem dokümantasyonuna uygun çalışmayı, etkinliğini iç denetimlerle kontrol etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.
Hemen Profesyonel
Bir Web Siteniz Olsun
Mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Her bölümünü değiştirerek, hayalinizdeki e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.
Hemen Sizi Arayalım
Bilgi Güvenliği
Politikamız
Bilgi Güvenliği Politikamız ile
Güvenliğiniz bizim için önemli
Gerçekleştirdiği faaliyetlerde, uluslararası sektörün kullandığı en yüksek teknolojiyi ve sektörün en iyi ürünlerini müşterilerimizin kullanımına sunarız. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve kamuoyu nezdindeki itibar ve marka değerimizin korunması amacıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde oluşan bilginin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişebilirliğini sağlarız. Firmamızın gelişmesinde ulusal ve uluslararası standartları benimseriz. Ulusal ve uluslararası pazarlarda aranılan firma olmamızı sağlayan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimizin farkındalığını, her yıl yenilenen eğitimlerle arttırır ve geliştiririz.
Bilgi Güvenliği çalışmalarını ekip çalışması anlayışıyla yürütür ve yaşatırız. Bilgi işlem teknolojilerimizi sürekli yeniler ve iyileştiririz. Bilgi güvenliğine ilişkin riskleri yönetiriz, bilginin korunması için sürekli iyileştirme anlayışıyla çalışmalar yaparız. Firmamızın güvenilirliğini ve imajını korumak için Bilgi Güvenliği Kurallarına tam uyum içinde çalışırız. Mevzuat, Standart ve üçüncü taraflarla yapılan sözleşmelerde Bilgi Güvenliğiyle ilgili belirlenmiş şartlara uygunluğu sağlarız.

Bu içerik istenmeyen URL'lerde gösterilmeyecek.

Bizimle İletişime Geçin
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için
lütfen iletişime geçin
+90 212 945 15 96 +90 212 945 15 96 [email protected]
Sizi Arayalım
Sizinle irtibata geçmemizi istediğiniz
GSM numaranızı aşağıya yazınız.